Informacja

VII Konferencja Stowarzyszeń Podatkowych, 6-8 10 2017, Hotel Lambert-Ustronie Morskie

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków na  VII Konferencję Stowarzyszeń Podatkowych organizowaną przez Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Doradców Poda [ ... ]

Doradca 1 2017

Szanowni Czytelnicy, zapraszając do lektury pierwszego w tym roku wydania kwartalnika „Doradca”, pragniemy Państwu zasygnalizować ważne zmiany w przepisach podatkowych, które będą obowiązy [ ... ]

Doradca nr 4 2016

Szanowni Czytelnicy, przełom roku to odpowiedni moment na podsumowanie swojej działalności oraz zapoznanie się z nowymi obowiązkami, które czekają nas w najbliższym czasie. Tym razem początek [ ... ]

Other Articles

Warsztaty Podatkowe

Celem warsztatów podatkowych, organizowanych dla członków Stowarzyszenia, są pomoc koleżeńska w zakresie rozwiązywania problemów merytorycznych i możliwość wzajemnych konsultacji. Poszczególne spotkania są poświęcane wybranym zagadnieniom podatkowym stanowiąc kanwę do wymiany doświadczeń zawodowych.

Specyfika warsztatów podatkowych polega na propozycji przedstawienia przez prowadzącego zakresu tematów, do którego uczestnicy mogą przesyłać pytania. Propozycje tematu, do przeprowadzenia w ramach warsztatów podatkowych,  mogą również wnosić członkowie Stowarzyszenia.

Zajęcia odbywają się w małych, sprzyjających swobodnej dyskusji grupach, w siedzibie Stowarzyszenia, przy ul. Głogowskiej 100/6 w Poznaniu i dlatego prosimy o każdorazowe potwierdzanie swej obecności.

Koszt uczestnictwa w warsztatach podatkowych dla członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Podatkowego wynosi 40 zł, natomiast dla innych uczestników 80 zł (tylko w przypadku wolnych miejsc). Opłaty będą pobierane na miejscu przed zajęciami. Rezygnacja z udziału w warsztatach podatkowych, może nastąpić najpóźniej na trzy dni przed spotkaniem, bez obciążenia kosztami.

Zgłoszenia udziału w warsztatach podatkowych przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PODATKOWE
60-102 Poznań ul. Ostatnia 49
Województwo: WIELKOPOLSKIE

Nr konta bankowego WSP 95 1090 1359 0000 0000 3502 8656
KRS 0000116281, REGON: 630878686, NIP: : 7792017792
Status firmy: Firma aktywna
Data rejetracji w KRS: 2002-06-06

ul. Ostatnia 49

NOWE SZKOLENIA

Podatek VAT 2017 – Sprzedaż w obrocie zagranicznym
28/08/2017
article thumbnail

Warsztaty praktyczne dla zaawansowanych , które odbędą się 14 listopada 2017 (wtorek) godz. 9:00 – 14:00 w Centrum Konferencyjnym ADAM’S, przy ul. Matejki 62 w Poznaniu.

Szkolenie poprowadzi Pa [ ... ]

Podatek VAT 2017 – Zakupy w obrocie zagranicznym
28/08/2017
article thumbnail

Warsztaty praktyczne dla zaawansowanych , które odbędą się 15 listopada 2017 (środa) godz. 9:00 – 14:00 w Centrum Konferencyjnym ADAM’S, przy ul. Matejki 62 w Poznaniu.

Szkolenie poprowadzi Pa [ ... ]

„SPECJALISTA DS. HANDLU WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWEGO W 2017 R. – po nowelizacji przepisów”
27/08/2017
article thumbnail