Informacja

VII Konferencja Stowarzyszeń Podatkowych, 6-8 10 2017, Hotel Lambert-Ustronie Morskie

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków na  VII Konferencję Stowarzyszeń Podatkowych organizowaną przez Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Doradców Poda [ ... ]

Doradca 1 2017

Szanowni Czytelnicy, zapraszając do lektury pierwszego w tym roku wydania kwartalnika „Doradca”, pragniemy Państwu zasygnalizować ważne zmiany w przepisach podatkowych, które będą obowiązy [ ... ]

Doradca nr 4 2016

Szanowni Czytelnicy, przełom roku to odpowiedni moment na podsumowanie swojej działalności oraz zapoznanie się z nowymi obowiązkami, które czekają nas w najbliższym czasie. Tym razem początek [ ... ]

Other Articles

Misja i cele Stowarzyszenia

Cele Stowarzyszenia i sposoby ich realizacji  zostały określone w artykule 9 statutu w sposób następujący:

1) Dbałość o właściwy poziom etyki i solidarności członków Stowarzyszenia.

2) Pomoc społeczna i reprezentowanie interesów podatników przed organami ustawodawczymi, administracyjnymi, skarbowymi i samorządowymi w zakresie rozwiązywania społecznie istotnych problemów podatkowych indywidualnych i grupowych.

3) Popularyzacja prawa podatkowego i wiedzy o podatkach oraz podnoszenie kultury prawnej.

4) Kształtowanie ocen i opinii na temat projektów prawa podatkowego oraz obowiązujących w tym zakresie aktów prawa.

5) Współpracę z ośrodkami naukowymi i uczelniami wyższymi w zakresie opiniotwórczym systemu prawa podatkowego.

6) Współpracę i wzajemną pomoc członków Stowarzyszenia.

7) Współpracę z osobami i instytucjami w zakresie zbierania informacji i wymiany doświadczeń w dziedzinie stosowania i przestrzegania prawa podatkowego.

8) Organizację szkoleń i seminariów, a w szczególności z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, ekonomii oraz innych dziedzin prawa i działalności gospodarczej.

9) Doradztwo i pomoc organizacyjno-ekonomiczna oraz szkolenie członków i innych podmiotów zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia.

10) Inne działania sprzyjające rozwojowi statutowych celów Stowarzyszenia.

11) Organizowanie życia koleżeńskiego poprzez prowadzenie działalności integrującej członków Stowarzyszenia, aktywność kulturalną, rekreacyjną i towarzyską.

12) Prowadzenie działalności pożytku publicznego poprzez wolontariuszy Stowarzyszenia na rzecz  kształcenia, aktywizacji zawodowej i promocji zatrudnienia.

13) Wspieranie członków Stowarzyszenia w wypadkach losowych, a w szczególności osób niepełnosprawnych.

WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PODATKOWE
60-102 Poznań ul. Ostatnia 49
Województwo: WIELKOPOLSKIE

Nr konta bankowego WSP 95 1090 1359 0000 0000 3502 8656
KRS 0000116281, REGON: 630878686, NIP: : 7792017792
Status firmy: Firma aktywna
Data rejetracji w KRS: 2002-06-06

ul. Ostatnia 49

NOWE SZKOLENIA

Podatek VAT 2017 – Sprzedaż w obrocie zagranicznym
28/08/2017
article thumbnail

Warsztaty praktyczne dla zaawansowanych , które odbędą się 14 listopada 2017 (wtorek) godz. 9:00 – 14:00 w Centrum Konferencyjnym ADAM’S, przy ul. Matejki 62 w Poznaniu.

Szkolenie poprowadzi Pa [ ... ]

Podatek VAT 2017 – Zakupy w obrocie zagranicznym
28/08/2017
article thumbnail

Warsztaty praktyczne dla zaawansowanych , które odbędą się 15 listopada 2017 (środa) godz. 9:00 – 14:00 w Centrum Konferencyjnym ADAM’S, przy ul. Matejki 62 w Poznaniu.

Szkolenie poprowadzi Pa [ ... ]

„SPECJALISTA DS. HANDLU WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWEGO W 2017 R. – po nowelizacji przepisów”
27/08/2017
article thumbnail